Usługi

Usługi

Wielkość naszego zespołu i nasze długoletnie doświadczenie pozwalają nam wykonać zaawansowane elektroinstalacje.
Instalacje elektryczne
Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne. Wszystko jest zaplanowane i przemyślane. Swoje usługi wykonujemy na czas z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
Read more
Sieci teleinformatyczne
Łącząc kompetencje informatyczne, telekomunikacyjne i instalatorskie patrzymy na sieć komputerową nie jak na strukturę kabli, tylko jako na uniwersalne medium pozwalające na realizację wielu usług i funkcjonalności.
Read more
Przyłącza elektryczne
Wykonujemy przyłącza elektryczne budowlane, wewnętrzne linie zasilające (WLZ), tak by Twoja budowa miała zapewniony stały dopływ prądu. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Służymy radą i doświadczeniem.
Read more
Budowa rozdzielnic
Budujemy rozdzielnice elektryczne dostosowane do potrzeb klienta. Budujemy na dowolnych komponentach i markach. Przykładamy szczególną wagę do jakości oraz najdrobniejszych szczegółów.
Read more
System CCTV i alarmowe
Global System zajmuje się instalacją monitoringu, rozbudową istniejącego monitoringu, serwisem kamer i rejestratorów, doradzamy wybór najlepszych systemów CCTV.
Read more
BMS, IoT, Oświetlenie DALI
Specjalizujemy się w oświetleniu LED. Wykonujemy również instalacje z zastosowaniem systemów sterowania DALI. Większość instalacji oświetleniowych wykonujemy w technologii LED. Pozwala to naszym klientom znacząco zmniejszyć koszty energii.
Read more