Firmie Global System, duże obiekty nie są straszne! Przykładem na to jest jedna z inwestycji – Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Gdyni, na ulicy Morskiej.
W zakresie prac znajduje się m.in. instalacja sygnalizacji systemu przeciwpożarowego, instalacja telekomunikacji, a także instalacja monitoringu. Pierwsze prace na tej inwestycji zaczęliśmy 16.01.2019 roku, a planowana data zakończenia to 01.07.2020 rok. Jak widać po czasie przeznaczonym na wykonanie inwestycji, szkoła w Gdyni, jest bardzo dużym obiektem, wymagającym bardzo dużego nakładu pracy. Na szczęście firma Global System w chwili obecnej zatrudnia znaczną ilość pracowników, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdego wyzwania.

 

 

Pomimo ogromnej ilości pracy, która jest jeszcze przed nami, inwestycja idzie zgodnie z planem, a nastroje elektromonterów dopisują, dzięki morskiej bryzie! Kto wie, gdzie znajdziemy się na następnych inwestycjach? Jeżeli widoki będą równie piękne jak te z Gdyni, na pewno nie omieszkamy podzielić się z Wami zdjęciami!